• ZENIT V STROJÁRSTVE kategória C · Celoštátne kolo · odborný výcvik, strojárske predmety
    • Súťaž odborných vedomosti a praktických zručnosti žiakov stredných odborných škôl v odbore strojný mechanik, mechanik strojov a zariadení · Celoštátne kolo · odborný výcvik
    • Majstrovstvá SR v CNC sústružení a frézovaní – 6. ročník - kvalifikačné kolo · Celoštátne kolo · programovanie CNC strojov, odborný výcvik
    • ZENIT v elektronike - kategória B · Krajské kolo · odborný výcvik, elektrotechnické predmety
    • ZENIT v elektronike - kategória A · Krajské kolo · odborný výcvik, elektrotechnické predmety
    • ZENIT v strojárstve - kategória C · Krajské kolo · programovanie CNC strojov, odborný výcvik
      • 2018/2019

• Okresné kolo

• družstvo študentov

• 1. mieto
          • Basketbal žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019
          • Po víťazstve 43:37 nad SPŠIT sme postúpili do kvalifikácie s okresom Čadca.

• Florbal žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019
          • regionálne kolo KYSUCE
          • družstvo chlapcov

• Cezpoľný beh žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019

• Florbal žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019

• Futsal žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019
          • družstvo dievčat: Marika Sidorová, Romana Ozaniaková

• Bedminton žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019
          • družstvo chlapcov: Andrej Vároš, Dávid Ryi

• Bedminton žiakov SŠ · Okresné kolo · 2018/2019
      • Školské kolo

• Marika Sidorová

• SOČ - odbor 15: Ekonomika a riadenie · Školské kolo · 2018/2019
          • Marika Sidorová – II.J : Formy prezentácie umelecko-remeselných výrobkov
            Romana Ozaniaková - II.J : Kalkulácie umelecko-remeselných výrobkov

Hodnotiaca komisia odporučila, aby do okresného kola postúpili obe práce, ďalej
            odporučila nasledovné práce ako obhajobu vlastného projektu na PČ OZ MS.
          • Romana Ozaniaková

• SOČ - odbor 15: Ekonomika a riadenie · Školské kolo · 2018/2019
          • Marika Sidorová – II.J : Formy prezentácie umelecko-remeselných výrobkov
            Romana Ozaniaková - II.J : Kalkulácie umelecko-remeselných výrobkov

Hodnotiaca komisia odporučila, aby do okresného kola postúpili obe práce, ďalej
            odporučila nasledovné práce ako obhajobu vlastného projektu na PČ OZ MS.
          • Lukáš Buček

• 1. miesto - šach
          • Daniel Čimbora

• 1. miesto - šach
          • Marek Bazger

• 1. miesto - dáma
          • Pavol Sloviak

• Olympiáda ľudských práv · Školské kolo · 2018/2019
          • Olympiáda pozostávala z dvoch častí. Z testu, v ktorom mohli žiaci získať max. 25 bodov a z písomnej analýzy danej ľudsko-právnej témy (Význam a postavenie otázky ľudskej dôstojnosti v problematike ľudských práv), kde mohli žiaci získať 10 bodov. Maximálny možný počet dosiahnutých bodov tak činil 35. Mnohí žiaci však druhej časti nevenovali pozornosť, čo im následne znemožnilo lepšie umiestnenie.
          • Miloš Krella

• Sebastián Jašík