• ZENIT V STROJÁRSTVE kategória C · Celoštátne kolo · odborný výcvik, strojárske predmety
    • Súťaž odborných vedomosti a praktických zručnosti žiakov stredných odborných škôl v odbore strojný mechanik, mechanik strojov a zariadení · Celoštátne kolo · odborný výcvik
    • Majstrovstvá SR v CNC sústružení a frézovaní – 6. ročník - kvalifikačné kolo · Celoštátne kolo · programovanie CNC strojov, odborný výcvik
    • ZENIT v elektronike - kategória B · Krajské kolo · odborný výcvik, elektrotechnické predmety
    • ZENIT v elektronike - kategória A · Krajské kolo · odborný výcvik, elektrotechnické predmety
    • ZENIT v strojárstve - kategória C · Krajské kolo · programovanie CNC strojov, odborný výcvik
      • 2018/2019

• Celoštátne kolo

• Matej Beleš

• 2. miesto
          • ZENIT v strojárstve - kategória C · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Žiak Matej Beleš sa zúčastnil celoštátneho kola 20. ročníka súťaže Zenit v strojárstve v kategórií C. Kategória C bola zameraná na postup výroby strojárskeho komponentu pomocou technológií CNC. Obsadil veľmi pekné
            druhé miesto. Na príprave žiaka sa podieľali Ing. Milan Milučký, Bc. Richard Behúň. Vďaka patrí Ing. Pavlusovi, Mgr. Ballayovej a firme Schaeffler Kysuce, spol.s.r.o. za vytvorenie vhodných podmienok na prípravu žiaka na súťaž.
          • Benjamín Struhár

• 2. miesto - GI - JUNIORS BOYS / -64 KG
          • 1ST OPEN CHAMPIONSHIP SLOVAKIA IN BJJ · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Majstrovstvá Slovenska, Brazílske Jiu Jitsu
          • Benjamín Struhár

• 2. miesto - NOGI - JUNIORS BOYS / -64 KG
          • 1ST OPEN CHAMPIONSHIP SLOVAKIA IN BJJ · Celoštátne kolo · 2018/2019
          • Majstrovstvá Slovenska, Brazílske Jiu Jitsu
          • Daniel Kozárik

• 7. miesto
          • Majstrovstvá SR v CNC sústružení a frézovaní – 5. ročník · Celoštátne kolo · 2018/2019
      • Krajské kolo

• 10. členné družstvo študentov

• 4. miesto
          • Florbal žiakov SŠ · Krajské kolo · 2018/2019
          • Krajské kola vo florbale žiakov stredných škôl sa konalo v meste Tvrdošín. Okrem našej školy sa turnaja zúčastnili žiaci z Martina, Ružomberka, Žiliny a domáceho Tvrdošína. V prvom zápase sme remizovali 4:4 s Martinom, v druhom sme zvíťazili s rovesníkmi z Ružomberka 3:2, v treťom sme podľahli Žiline 2:4, a v poslednom zápase sme vo vyrovnanom stretnutí prehrali s neskoršími víťazmi turnaja Tvrdošínom 1:2. Po súčte bodov sme obsadili nepostupové 4. miesto.
          • Matej Beleš

• Okresné kolo

• Jakub Mindek

• Biblická olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
          • Dňa 20.3. 2019 sa CVČ sv. Jakuba v Kysuckom Novom Meste konal 18. ročník Biblickej olympiády, ktorej cieľom je výchova k hodnotám a medziľudským vzťahom na základe správania sa biblických postáv a udalostí. V tomto šk. roku boli vybrané tieto knihy Svätého písma – Rút, 1. kniha Kráľov a Evanjelium podľa Matúša. Spoločnou témou bola „Vernosť Pánovi“. Dekanátneho kola sa zúčastnilo spolu 12 škôl vrátane ZŠ i SŠ. Našu školu reprezentovalo trojčlenné družstvo – Jakub Mindek z II.D, Pavol Sloviak z II.C a Miloš Krella z II.C. Súťažné otázky boli naozaj náročné. Potrápili všetkých súťažiacich.
            Chalani sa umiestnili na 3. mieste. Patrí im veľká vďaka za ich vynaložený čas pri opakovanom čítaní kníh SP a taktiež snahu reprezentovať školu.
          • Miloš Krella

• Pavol Sloviak